Cała nieruchomość stanowi ok. 7 hektarów!

Ponad 2 hektary zajmuje park ze starodrzewiem założony na początku XIX wieku w stylu angielskim, romantycznym. Częściowo zachowały się również nasadzenia graniczne od strony wschodniej oraz południowej, w dużym stopniu dawna aleja dojazdowa do majątku, symetrycznie usytuowane po dwóch stronach dworu, aleje lipowe oraz łukowy szpaler kasztanowców okalający trawnik za kaplicą dworską.

Aleja dojazdowa doprowadza do owalnego podjazdu prowadzącego do dworu. W osi alei w niewielkiej odległości od dworu po jego prawej stronie stoi oficyna. Niestety nie zachowała się bliźniacza oficyna usytuowaną po lewej stronie dworu. Naprzeciw dworu znajduje się kaplica, dawny zbór ariański. W oddaleniu od tego kompleksu budynków , na wschód od oficyny i oddzielony trawnikiem z pozostałościami starego sadu, usytuowany jest dawny dom zarządcy.

Za szpalerem drzew za kaplicą za czasów poprzednich prywatnych właścicieli znajdowały się zabudowania folwarku dworskiego. Po II wojnie światowej nie było już żadnych śladów po tych budynkach.

W KAŻDYM POKOJU

  • Telewizor
  • Klimatyzacja

  • WiFi

  • Łazienka

Tu jesteśmy

Udrycze Koniec 111a/112, 22-417 Udrycze

Zadzwoń do nas

+48 530 033 491

Wyślij nam maila

palac@udrycze.pl

ZAREZERWUJ POKÓJ JUŻ TERAZ

Wypocznij w Udryczach